top of page

Vítejte v CET Power

Pomáháme firmám s energiemi

Marek Ministr

Musíme opustit život který jsme plánovali, abychom mohli žít život, který na nás čeká

(Joseph Campbell).

Analýzu dat

CONTROL ENERGY TRADE (CET)

Efektivní nástroj na správu energii

Jsme nezávislý energetický poradce, který se zaměřuje na obchodní smlouvy na dodávky elektřiny a plynu. Nabízíme komplexní služby:

Analýza vašich energetických potřeb-Prozkoumáme Vaše stávající spotřební návyky a navrhneme optimální řešení na míru Vašim požadavkům.

 

Výběr vhodného nákupu energií: Dodávku energií je možné řešit více způsoby, navrhneme Vám optimální variantu.     

Zajištění dodávek energií: Vyřídíme za vás veškerou administrativu spojenou s přechodem k novému dodavateli.

Správa a přehled o odběrných místech: Sledujeme vaši spotřebu a optimalizujeme náklady na energie.

Obnovitelné zdroje FVE : Plánujete výstavbu FVE, potřebujete licenci na výrobu, uvažujete o sdílení elektřiny, naše znalosti a zkušenosti Vám usnadní cestu k energetické nezávislosti.  

Znalost legislativy a trhu: Díky našim znalostem se stáváte plnohodnotným partnerem pro obchodní dodavatele a distributory.

Společnost CET Power s.r.o. byla založena v roce 2018. Za dobu svého působení jsme pomohli desítkám firem ušetřit nemalé finanční prostředky na energiích.

Úspory

Díky množství zákazníků se kterými  trvale spolupracujeme, je naše vyjednávací pozice rozdílná, než kdyby jste jednali  samostatně. Aktivní komunikací, sledováním cenového vývoje v kombinaci  s vyjednanými podmínkami , snižuje náklady na dodávky o 10-20%.

Podpora

Se službou CET získáte trvalou podporu po celou dobu spolupráce. Potřebujete změnit sazbu, navyšujete příkon, měníte charakter spotřeby, uvažujete o investici do obnovitelného zdroje, připojujete nové odběrné místo. To vše a řadu dalších činností máte trvale k dispozici v rámci servisu.

Spolupráce

S našimi klienty máme dlouhodobou spolupráci, díky níž se má  daří snižovat náklady na dodávky a vyjednávat optimální podmínky.

Servis

Zajišťujeme komplexní servis spojený s dodávkou elektřiny a plynu. Výběr dodavatele, nastavení klíčových parametrů smlouvy .Pravidelná aktivní komunikace s dodavateli, distributory a dalšími stranami.

bottom of page