top of page

O NÁS

Po letech zkušeností v oblasti energetiky jsem se rozhodli opustit korporátní prostředí a zkusit dělat věci jinak. Kombinací zkušeností v oblasti dodávek elektřiny a plynu, distribuce  a vlastní nezávislosti jsme  připravili  službu, která našim klientů šetří energii, čas a peníze. 

Marek Ministr

Musíme opustit život který jsme plánovali, abychom mohli žít život, který na nás čeká

(Joseph Campbell).

Dobrý den,  vítám Vás na stránkách společnosti CET Power, s.r.o.

Společnost CET Power s.r.o. byla založena v roce 2018. Jako nezávislý energetický poradce se zaměřujeme na obchodní smlouvy zajišťující dodávku elektřiny a plynu do odběrných míst našich klientů. Správa a přehled o odběrných místech klienta, v kombinaci s plány a vývojem spotřeby, nám poskytuje efektivní nástroj pro naši službu CONTROL ENERGY TRADE (CET).  S využitím znalostí legislativy a tržních možností v oblasti nákupu komodit, se stáváte plnohodnotným partnerem pro obchodní dodavatele a distributory.

Analýzu dat

Úspory

Díky množství zákazníků se kterými  trvale spolupracujeme, je naše vyjednávací pozice rozdílná, než kdyby jste jednali  samostatně. Aktivní komunikací, sledováním cenového vývoje v kombinaci  s vyjednanými podmínkami , snižuje náklady na dodávky o 10-20%.

Podpora

Se službou CET získáte trvalou podporu po celou dobu spolupráce. Potřebujete změnit sazbu, navyšujete příkon, měníte charakter spotřeby, uvažujete o investici do obnovitelného zdroje, připojujete nové odběrné místo. To vše a řadu dalších činností máte trvale k dispozici v rámci servisu.

Spolupráce

S našimi klienty máme dlouhodobou spolupráci, díky níž se má  daří snižovat náklady na dodávky a vyjednávat optimální podmínky.

Servis

Zajišťujeme komplexní servis spojený s dodávkou elektřiny a plynu. Výběr dodavatele, nastavení klíčových parametrů smlouvy .Pravidelná aktivní komunikace s dodavateli, distributory a dalšími stranami.

bottom of page